Prima bazén

Také patříte k těm lidem, kteří by si moc přáli mít na zahradě bazén? Pokud ano, tak vám gratuluji. Protože v poslední době se setkávám s takovými lidmi, kteří říkají, že mít na zahradě bazén je velice náročné a také už asi zbytečné. Protože prý většina lidí už jezdí na dovolené anebo někam na různé výlety, kdy se právě vy koupají v přírodních biotopech anebo jedou k moři anebo si zaplatí klasický městský bazén. Já sice chápu, že je to více zábavné, kde můžete také na koupališti potkat opravdu mnoho přátel a dalších kamarádů nebo se dokonce také seznámit s jinými lidmi. Seznamování mě moc nejde, protože jsem spíše introvert, takže jsem raději sama doma.

Bazén je prima.

Nebo se svou rodinou. Proto jsem velice ráda, že jsem si bazén také pořídila na zahradu. I když nemáme velikou zahradu, tak jsem moc ráda, že jsme si s přítelem udělali na zahradě takový menší bazén, který máme zapuštěný v zemi. Musím také říct, že naše děti tento bazén opravdu hodně oceňují. Navíc je to také tím, že my bydlíme asi tři kilometry od nejbližšího koupaliště a přírodní koupaliště tady zase bohužel není. To tady je, ale je vždycky plné sinic, a dokonce do toho někdo kdysi vyvážel odpad, což se nesmí. Samozřejmě, že do takového přírodního koupaliště, kde byl vyvezen odpad, logicky své děti nikdy nepustím.

Náš pes má rád vodu.

Proto mě také zarazilo, když například moje sestřenice mi řekla, že své děti právě do tohoto špinavého přírodního koupaliště pouští, prý aby nabyly imunitu. Podle mě to velice špatné, protože abych nechala své dítě koupat se v nějakém skoro hnoji, tak to podle mě není získávání imunity. Proto jsem ráda, že i naše děti využívají hlavně koupání u nás na zahradě v bazénu Bazenygluc.cz anebo také jako celá rodina vždycky jedeme někam do přírody, kde máme ověřený přírodní biotop anebo také jezdíme do různých městských bazénů, kde je to také velice ošetřeno. Nechtěla bych, abych někdy vylezla z bazénu nebo z jezera, kdybych potom měla nějakou vyrážku na těle. Věřte mi, že vyrážka z vody je opravdu velice svědivá a nepříjemná, takže už to zažít nechci.