Zuby jako z časopisu


Je potřeba si uvědomit, že přirozená barva našich zubů není sněhově bílá, ale světle žlutá. Zejména mladí lidé mají tendence se srovnávat s ostatními, a jakmile vidí že nemají zuby bílé ale žluté, chtějí se vyrovnat tomu co vidí v médiích. Proto si mnoho z nich kupuje domácí sady na bělení zubů. Není příliš dobrý nápad bělit si zuby doma, protože část lidí si myslí, že čím déle nechají bělící pastu působit, tím lepších výsledků dosáhnou. Jenže to je častý mýtus a zejména velká chyba, protože zuby nebudete mít rychleji vybělené, ani bělejší, ale zato si nejspíš nenávratně poškodíte zubní sklovinu.

zubař pacient

Většina zubních ordinací nabízí běžně bělení zubů, ale jsou samozřejmě i kliniky, kde tuto službu nenabízí. Pokud je to i váš problém, objednejte se k nám. Nabízíme vám profesionální bělení zubů v Praze moderní technikou, která je k zubům šetrnější a přitom je velmi účinná. Před samotným bělením je vhodné mít zuby bez kazů a kompletní, protože zářivě bílé zuby by ještě upozornily na fakt, že zuby nemáte v pořádku. S bělením tedy vyčkejte až budete mít zuby v dobré kondici.

bělení zubů

Naše klinika nabízí šetrné bělení, které vám rozhodně sklovinu nezničí tak jako domácí bělící pásky. Určitě vás bude zajímat cena. Ta se odvíjí podle toho jakou barvu vaše zuby aktuálně mají. Po prvním bělení se uvidí zda je potřeba ještě další sezení. Cena u nás začíná na 7 tisících korun. Kompletní ceník najdete na našem webu, kde se rovnou můžete objednat na kteroukoliv z našich tří poboček.

Proč si vybrat nás?
Naše klinika je moderní a plně vybavená pro všechna vyšetření a zákroky. Kromě zubařů zde najdete i dentální hygienu, která je pro zdraví vašich zubů velmi důležitá. Patříme mezi nejlepší ordinace v okolí a rádi ošetříme vás i vaše děti. S objednáním příliš neotálejte, protože se kapacita rychle zaplňuje.