Rychlé stěhování aneb když nemáte kam uložit své věci

Stěhování může mít mnoho podob a jedním z nich je i přesun vybavení městského bytu na rekreační chatu, když jste se rozhodli s městem skoncovat a bydlet na poklidnějším místě. O výhodách bydlení v rekreační oblasti jistě není třeba psát dlouhé stati, postačí připomenout, že tu máte více klidu a jste tu méně zasaženi stresem, pokud si život výrazně nezkomplikujete. Životní komplikací se může ovšem stát i samotné stěhování, jestliže zjistíte, že máte v objektu tak málo místa, že se tam vaše věci prostě nevejdou. Co teď?

skladové kontejnery

Pravda, v takové situaci je pozdě a jen stěží se hledá vhodné řešení, a tak je lepší na toto myslet v předstihu a zajistit přísun dočasných úložných prostor, což může být například skladový kontejner pronájem. Skladové kontejnery jsou ocelové přepravní zásobníky na zboží, které v nich putuje námořní či pozemní dopravou napříč kontinenty. Kontejnery jsou velmi robustní a pevné a můžete je vyskládat třeba do pěti řad na sebe a bez problémů snesou plavbu po moři.

plavba lodi s kontejnery

Rozměry malého kontejneru jsou šest metrů na délku a v průřezu čtverec o hraně dva a půl metru. Toto je dostatečně velký objem na uložení vybavení dvoupokojového bytu, pokud nepočítáme kuchyňkou linku, a jde o nábytek rozebíratelný. Je-li zapotřebí uložit věci do většího zásobníku, pak existují ještě kontejnery dlouhé dvanáct metrů, případně si pronajmete kontejnery dva nebo tři, což ovšem už bývá spíše výjimečné.

Pronájem skladových kontejnerů je již osvědčenou službou. Jediné, co potřebujete, je dostatečně velký volný prostor na jeho pokládku, a umožnění příjezdu nákladního vozidla s jeřábovou nástavbou, která kontejner položí ? na své místo. Kontejner je možno mít pronajatý krátkodobě, i na delší čas, například v řádu měsíců, což se hodí zejména pro případy rekonstrukcí objektů. Pronájmy jsou k dispozici po celý rok, bez ohledu na počasí a roční období.