Zabavte děti u sebe doma

Malé děti příliš dlouho u ničeho nevydrží
Malé děti objevují svět a učí se správně hýbat. Je potřeba je v tom podporovat. Proto vznikal dětská hřiště – děti se zde učí pohybovému nadání, trénují rovnováhu, a také zde nachází nové kamarády. Venkovní hřiště jsou velmi často jedinou možností v některých oblastech, kam s dětmi vyrazit. Bohužel jsou venkovní hřiště často terčem vandalů i teenagerů, kteří jsou schopni je poničit tak že jsou pro malé děti nebezpečná. A tak je lepší mít svoje soukromé hřiště doma.

děti si hrají

Výhodou je, že se dnes dají koupit stavebnice, ze kterých si doma na dvoře nebo na zahradě sestavíte hřiště. Můžete si vybrat ze spousty prvků. Běžně se dají koupit celá hřiště a nebo jen některé prvky, a díky tomu si můžete svoje vlastní hřiště nakombinovat podle toho, kolik máte prostoru a také podle toho co vaše děti zrovna baví.

U nás si můžete vybrat spoustu jednotlivých prvků, které si doma hravě sestavíte. Naše výrobky jsou z masivního dřeva, které je ošetřeno pouze vhodnou impregnaci pro delší životnost. Všechny materiály jsou certifikované a vhodné pro výrobku dětského zboží. Vybrat si u nás můžete třeba dětský domek Lola https://www.detskahriste.cz/detsky-domek-lola/, který můžete doplnit skluzavkou, pískovištěm nebo třeba menší horolezeckou stěnou. Vždycky je lepší vybírat hřiště podle toho co vaše děti baví, protože máte jistotu, že nebude nevyužité. Jestli chcete poradit s výběrem, jsme tady pro vás.

dětské pískoviště

Montáže se nebojte
Pokud s objednávkou váháte protože vás odrazuje to že si hřiště musíte sestavit sami, není se čeho bát. Vše vám přijde s kompletním návodem, a s partou kamarádů máte hotovo za jedno odpoledne. Potěšte své děti vlastním hřištěm, které budu mít doma k dispozici kdykoliv si na něm budou chtít hrát. Bude jen a jen vaše a nebude hrozit že vám jej někdo poškodí. Občas bude potřeba natřít, ale to je potřeba u každého dřevěného výrobku.