Vylepšení pro vaše fitness centrum

Když přijde řeč na vylepšování vašeho fitness centra možná vás jako první napadnou nové stroje. Vybavení je ale obecně poměrně drahé, a navíc je lepší nakoupit hned na začátku kvalitnější, aby v posilovně vydrželo několik let. Kupovat každé dva roky nové stroje a vybavení není většinou známkou zlepšení, ale naopak je nekvalitních produktů.

Co můžete ale pro své fitness centrum udělat abyste jeho návštěvu zpříjemnili všem svým klientům a ideální nalákali nové? Odpovědí je nový a přehledný rezervační systém Fitness-rezervace. Aplikace, se kterou budou mít vaši klienti rychle přehled o všem, co se ve vaší posilovně plánuje. Díky této aplikaci si vaši zákazníci budou moci snadno zarezervovat lekce s jejich oblíbenými trenéry, dobít si kredit, a dokonce používat čárový kód při vstupu do posilovny.

žena s činkou

Že jste právě viděli samé výhody jen pro zákazníky? Tak to opravdu není. Nový rezervační systém přinese velké ulehčení i pro personál. Zejména zaměstnancům na recepci ubyde hodně práce a v časech, kdy se na recepci dřív tvořily fronty teď bude krásně prázdno. Většinu svých požadavků totiž klienti budou moci vyřešit snadno a pohodlně v mobilní aplikaci.

Odpadnou vám i starosti s Multisport kartou. Tento zaměstnanecký benefit je čím dál tím oblíbenější, ale některým sportovištím dělá problém. Rezervační systém je s Multisport kartou už rovnou propojený, takže bez problémů můžete odbavovat i zákazníky, kteří tento benefit využívají.

cvičení jógy

Efektivnost systému se brzy projeví i v účetním oddělení. Systém automaticky generuje účtenky a zasílá je klientům na email. Všechny potřebné dokumenty přehledně ukládá, takže je účetní snadno najde a může je dále využívat ke své práci. Mít moderní a spolehlivý systém se hodí v případě nenadálých událostí. Už jsme zažili vysílání lekci z domu a tato funkce se stále může některým klientům hodin. Vysílání live streamů může být silnou konkurenční výhodou a případě komplikací třeba i nejjednodušším způsobem, jak si klienty udržet.