Parádní výstřih a holá záda


Mnoho žen se totiž ostýchá vyjít v těchto šatech zcela bez podprsenky, protože co si budeme nalhávat, s dětmi a po určitých létech prsa už nejsou v takové výšce jako bývala, když ženám bylo dvacet. Ale to není absolutně+ důvod k tomu, aby tyto ženy vynechaly ze šatníku veškeré své sexy šaty a krásné topy, které mají třeba odhalená záda nebo jsou zcela bez ramínek. Pokud totiž tyto ženy přijdou, jak na to, zase je začnou velice rády nosit. Jste jedna z těchto případů? Pojďte s námi na další řádky a dozvíte se, jak to udělat, abyste i vy byla ta, která zase nosit sexy oblečení.

vystrih

Představujeme vám totiž produkt, kterým je neviditelná samodržící podprsenka, která právě dokáže vyřešit problém nebo spíše tuto záležitost s odhalenými zády nebo hlubokým výstřihem. Zvedne se vám sebevědomí a navíc se nemusíte bát, že by se jednalo o produkt, který vám bude padat, který neudrží vaše těžší prsa na svém místě a tak dále. Jedná se totiž o takovou pásku, která je voděodolná, odolná potu, hypoalergenní a je dostupná v barvách, ve kterých potřebujete, a tou je béžová, černá a bílá. K ní ještě můžete pořídit samolepky na prsa, aby vám neprosvítaly obnažené bradavky, a ještě oboustranné samolepky, které udrží váš dekolt, který se vůbec nikam nepohne.

vystrih

Tento produktu, se jmenuje Lifties, jedná se o výrobce přilnavého proužku látky, který byl vyvinut speciálně pro funkci udržení prsou v jedné poloze, můžete si představit jako takové „tejpy“ na vaše poprsí, které vám vytvaruje takový tvar, který si sama „vyrobíte“, takže žádná povislá prsa nebo prsa vylézající z nevhodné podprsenky, která vás všemožně tlačí a je vám nepříjemná. Tady si to vytvoříte všechno sama! Navíc jsou pásky prodyšné, takže i když se zapotíte na party, určitě se nemusíte bát, že by se vám prsa někam pohnula. Podívejte se, jak se aplikují a věřte, že se určitě nebude moc dlouho rozmýšlet o jejich nákupu.