Výplně do přepravních krabic.


Slyšeli jste už o nafukovatelném materiálu Balteto.cz. Rozhodně ano, a jestli vás zrovna teď nic nenapadá, rádi vám vysvětlíme, o co se jedná. Není to plážové lehátko nebo plameňák v lidské velikosti. To jste trochy jinde. My myslíme jiný nafukovatelný materiál. Jedná se o materiál, který se používá při převozu bednových zásilek. Už se trochu chytáte nebo vůbec? Tento materiál je plastový jedná se o malé polštářky, které se dávají jako výplň krabic, ve kterých se posílá objednané zboží. Teď už určitě víte, o co se jedná. V dnešní době se tento druh výplně dost používá. Zajistí zákazníkům nepoškozené zboží.

Nafukovatelné materiály

Když prodejce zvolí větší krabici, nezbývá mu nic jiného než zbývající prostor v krabici nějakým způsobem vyplnit. Teď přichází na řadu nafukovací materiál. Ten zajistí zboží tak, aby nelítalo, ze strany na stranu a nedošlo k jeho poškození. Ovšem na trhu je spousta vyplňujícího materiálu, nemusí to být pouze nafukovatelný materiál. Můžete se taky setkat s pěnovou výplní do krabic. Je to lehký materiál různé barvy, který má stejné vlastnosti jako nafouklé polštářky. Vždy se hledá takový druh materiály, který by byl lehký a zajistil co nejlepší způsob výplně.

Nafukovatelné materiály

Příkladem může být objednávka sypaných čajů. Určitě si milovník čaje neobjedná jen jeden pytlík, ale rovnou si jich objedná více. Přece doplnění prázdných domácích zásob je důležitý, hlavně když si můžete vyzkoušet nějaké nové vzorky. Od klasických černých a zelených čajů přes čaje ovocné a aromatizované. Výběr je velký a zimní období k teplému čaji rozhodně sedí. Váš výběr dodavatel naskládá do papírové bedny a využije jeden z možností výplňkového materiálu, který má zrovna na skladu a se kterým je nejvíce spokojený. Není to nic náročné. Pak už objednávka putuje k vám domů. Jsou denně používány, při přepravě velké množství tohoto materiálu. Každá druhá krabice je zaplněn, tak aby se nic se zásilkou nestalo.