Dámské kozačky nad kolena jsou nesmírně sexy

Módní návrháři, kteří se zaměřují na dámskou obuv, vytváří mnoho zajímavých a inspirativních variací na toto téma již řadu let, a k těm nejpůsobivějším výrobkům patří vysoké kozačky nad kolena. Můžeme si je představit jako těsný, přiléhavý model obuvi s vyšším podpatkem. Boty na podpatcích přináší ženám nebývalé uspokojení na základě podvědomých reakcí, a to nejen pro to, že obdivují jejich poutavý vzhled, ale s vědomím, že přece jen osloví i jejich protějšek. Je-li partner dostatečně vnímavý a není-li úzce zaměřený jen na ženský rozkrok, který mu stačí ke štěstí, uvědomí si, že vyšší kozačky na podpatku mají něco do sebe.

dámské kozačky

Nadčasová obuv – o kozačkách nelze tvrdit, že jde o ryze moderní (módní) záležitost, ženy si je zamilovaly již před mnoha lety a možná, že i vaše prababička vám začne na zvídavý dotaz vyprávět svá prožitá dobrodružství s touto výjimečnou obuví.

dámské lodičky

Vyšší podpatek podporuje sexuální fantazii – muži velmi rádi sledují ženské nohy, a to nejen stehna a hýždě, ale i lýtka a chodidla. Jejich krása vynikne zejména v okamžiku, kdy si žena stoupne na špičky a vyklene na podélné klenbě patu vzhůru. Všimněte si, že pohled na bosá chodidla je nejkrásnější vždy s propnutým nártem, což je jev, který simulují právě vyšší podpatky. Tohoto jednoduchého, ale velmi účinného jevu využívají módní návrháři a výrobci bot již řadu let s velkým úspěchem.

Kozačky do postele – v botách do postele? Záleží na tom, v jakých. Když se vracíte domů z procházky parkem a oba dva máte na nohou tenisky, jistě vás nenapadne popadnout partnerku do náručí, přenést ji přes předsíň do ložnice, položit ji na postel a tam ji s velkým gustem vyzouvat lehce zablácené a mokré boty. Ovšem má-li vaše dívka na sobě kozačky a jiné podobné boty s vyšším podpatkem, a nejsou zrovna zašpiněné, gesto přenášení své vyvolené v náručí je namístě. Vyzouvání bot v posteli je velmi smyslné, a pokud jste to dosud nezkoušeli, vřele doporučujeme.