Svatební zvony už zvoní


Dříve bylo běžné, že svatby probíhaly na radnicích či obecních úřadech, odkud se odjíždělo do nějaké restaurace. V současné době je moderní se brát na netradičních místech. Vedou svatební stodoly, zahradní sály a nebo dokonce zahrada kterou má sezdaný pár u svého domu. Každý si dnes může pojmout svou svatbu jak chce. Někdo chce moderní svatbu a podle toho si vybere i místo, a někdo vsadí na klasickou svatbu v kostele. Už ale nefrčí zámky a hrady, módní trendy posledních let diktují spíše venkovní svatby plné květin a světel.

kreslené oznámení

Jako jednu z prvních věcí je potřeba si vybrat datum a místo svatby, protože o netradiční místa a zajímavá data je opravdu velký zájem. Od výběru data a místa se odvíjí všechno ostatní. Pokud chcete mít svatbu přesně podle vašich představ, musíte si vše zajistit už po žádosti o ruku. Nemusíte mít sice jasnou https://www.slovenske.cz/ski-areal/jasna.html představu o posledním detailu svatebního dortu, ale měli byste vědět, od koho chcete napéct cukroví a dort, kdo by vám měl na svatbě hrát, kdo by vás měl fotit a podobně. Všichni lidé, kteří se podílí na svatebních přípravách, totiž mívají plno opravdu brzy. Jedině vysním kontaktem s daným člověkem se vyhnete zklamání v podobě plných termínů.

Po výběru místa a data přichází na řadu svatební oznámení. Díky němu dáte všem vědět že se berete, a kdy a kde to bude. I v dnešní době se oznámení rozesílá poštou nebo dává osobně, a do obálek se vkládá i pozvánka ke stolu a případně nějaká prosba ohledně dress codu či svatebního daru.

klasické oznámení

Oznámení jaké chcete
Jste veselé kopy a chcete i vtipnou svatbu? Můžete mí vtipné i oznámení. Nabízíme vám stovky různých motivů a provedení, ze kterých si můžete vybrat. Je možné vám připravit oznámení na míru. Vybrat si můžete z mnoha druhů papírů, tisku a celkového designu. Oznámení vyhotovíme většinou do pár hodin, ale to záleží na množství předchozích zakázek.