Opravené čerpadlo

Já předpokládám, že se každému člověku doma už něco rozbilo. Abych se přiznala, tak i já jsem měla doma různé problémy, kdy se mi třeba rozbil sporák anebo dokonce i televize. A to hlavně z toho důvodu, že nám třeba vypadl proud a pak nefungovala vůbec televize. Nakonec to vždycky dopadlo tak, že už se nám dvakrát stalo, že nám prostě proud vypálil televizi, která potom samozřejmě byla na odpis a už se na ní nešlo dívat. Takže jsme během dvou let takhle přišli nakonec o tři televize a nyní máme další televizi, tak budeme s přítelem doufat, že už se nám tohle nastane. To by mě už vážně mrzelo.

Staré čerpadlo.

Potom jsou tady práce, jako další opravy, které také mohou být velmi složité. Řekla jsem si, že oprava bazénových čerpadel musí být opravdu hodně složitá. Protože můj otec kdysi pracoval pro jednu firmu, kdy se opravují bazénová čerpadla. Abych pravdu řekla, musí to být docela hodně náročné, ale já jsem v tom nikdy nepracovala, takže si nejsem jistá, co všechno tohle musí obnášet. Potom mi přítel řekl, že o tuto práci má také zájem, že dostal nabídku, aby také pracoval pro jednu firmu, která se specializuje na opravy bazénových čerpadel. Musím říct, že jsem byla docela překvapená, protože přítel vždycky byl spíše takový pracovník, že nejraději pracoval ve skladu.

Nová čerpadla.

Podle mého názoru, když člověk třeba změní zaměstnání, tak na tom osobně nevidím nic špatného. Třeba jsou lidé, kteří vůbec nemají rádi stereotyp, takže raději dávají přednost tomu, že například každé dva roky mění zaměstnání anebo jdou také pracovat jako na dohodu o provedení činnosti. Myslím si, že na tom není vůbec nic špatného. A když potom jsme si také pořídili nakonec bazén, tak máme aspoň měli jistotu, že když přítel pracuje v této oblasti, kdy se specializuje na opravy bazénových čerpadel, takže kdyby se to stalo u nás na zahradě, nějaká nehoda, tak nám to přítel ihned rychle opraví. A také vlastně nebudeme muset platit žádné peníze za dělníka, protože přítel bude mít praxi a bazénové čerpadlo nám samozřejmě opraví. A pokud bude třeba problém s vířivou vanou, tak přítel to také jistě určitě vyřeší.