Uspořádejte dokonalou oslavu narozenin


Oslava narozenin. Někdo pořádá oslavu každý rok, někdo jen na své kulatiny, někdo jiný je neslaví vůbec. Nejčastěji ale pořádáme oslavu právě pro takové významné jubileum, jako jsou třeba naše kulatiny. To, že by se pořádala velká oslava každý rok, je typické spíše pro děti, které narozeniny berou více vážně, než dospělí.

U narozenin si musíte pořádně promyslet místo. To, kde se bude oslava pořádat záleží na tom, kolik budete mít hostů. Menší oslavu zvládnete uspořádat i třeba na své zahradě, ale co s více hosty? Ideální je pronajmout si nějaké prostory, restauraci, klub nebo třeba kulturní dům. Poohlédněte se, co nabízí vaše město.

párty

Jakmile budete vědět datum, čas a místa, je na čase rozesílat pozvánky. Někdo dává přednost elektronickým pozvánkám, jiní mají rádi starou dobrou klasiku na tištěném papíře. Pozvánky vám dnes vytiskne jakákoliv tiskárna, případně si je můžete vytvořit doma a doma také vytisknout.

Pořešit musíte také výzdobu. Výzdoba nemusí být přehnaná, ale nějaké to oživení místa, kde se oslava bude konat, je určitě dobré. Poslouží vám k tomu například balónky, různé transparenty, květiny a další propriety. Pro inspiraci můžete okouknout třeba Pinterest.

Další důležitou věcí je jídlo. Pokud pořádáte oslavu v restauraci, je pravděpodobné, že si budete zajišťovat jídlo přímo od ní. Často je to i podmínka, aby vám místo pronajali. Pokud ale oslavu pořádáte v místě, kde není kuchyně, je nejlepší možností zajistit si catering. Cateringová společnost vám přiveze veškeré jídlo přímo na místo, a to dle vašeho výběru.

párty jídlo

Nezapomeňte zajistit také hudbu. Bez hudby to přeci není žádná oslava. Pokud tuhle oblast chcete mít zcela bez starostí, najměte si služby DJ. Případně vám ale poslouží velmi výkonné reproduktory a notebook, přes který budete hudbu pouštět. Využijte různé hudební aplikace, které vám poskytnou neomezenou zásobu hudby.