Potřeba přiložit ruku k dílu


V životě si sami prostě nic nevykouzlíme. Život je od toho, abychom opravdu postupovali podle pravidel. Protože naše pravidla jsou v životě velmi podstatná, samozřejmě samo nám v životě nic nepřilítne. Takhle mi to vždycky říkala moje babička, když jsem byla menší. Nikdy jsem tomu nevěřila, ale až jsem dospěla, tak prostě vím, že to takhle opravdu je. My sami musíme totiž přiložit ruku k dílu a opravdu se hodně snažit, abychom opravdu v životě něčeho docílili. Protože když opravdu chceme v životě něčeho docílit, tak opravdu musíme přiložit ruku k dílu. A to jsem poznala přesně já, proto je opravdu potřeba hlavně chodit na prvním místě do práce.

Peníze

Protože když chodíte do práce, tak potom si v životě můžete koupit úplně cokoliv, a hlavně si to můžete dovolit. Protože když si chcete něco dovolit a koupit si třeba auto nebo nový dům, tak na to jsou opravdu potřeba peníze, a hlavně mít příjem. Protože pokud si budete chtít vzít třeba i půjčku, tak na to opravdu potřebujete mít příjem. Život opravdu není vůbec jednoduchý, protože v životě musíme přiložit ruku k dílu, když chceme opravdu něco mít.

Peníze

Budeme mít jenom to, co opravdu musíme chtít my sami. Kdo do práce nechodí, tak to má velmi těžké, protože bez příjmu prostě člověk sám nic nevybuduje, nic nevytvoří, a musí třeba i dokonce spoléhat na jiné lidi. Pokud samozřejmě chcete něco zrealizovat a už víte, že i něco splácíte a nestačí vám na to ani příjem, tak zkuste nebankovní americkou hypotéku. Věřte, že díky nebankovní americké hypotéce najednou zjistíte, že ten život bude mnohem jednodušší, a rozhodně hlavně důležité je, abyste tu půjčku spláceli. Protože když půjčku budete splácet, tak věřte, že ten život opravdu bude mít mnohem větší smysl, a budete z něho mít mnohem větší radost. A nakonec zjistíte, že jste přiložili ruku k dílu, a opravdu budete mít to, co si doopravdy přejete, a nemusíte spoléhat na druhé lidi, ale hlavně sami na sebe.